Midest 2013

17.10.2015

Po několika letech se letos opět představí Česká zbrojovka a.s. v oblasti strojírenských subdodávek na mezinárodním veletrhu MIDEST v Paříži na výstavišti Paris Nord Villepinte. Tento celosvětově uznávaný veletrh letos proběhne v termínu 19. až 22. listopadu 2013.

MIDEST je největší světovou akcí se zaměřením výlučně na sektor průmyslových subdodávek – zpracování kovů, plastických hmot, kaučuku, kompozitních materiálů, dodávky elektronických a elektrických součástek, mikrotechnika, služby průmyslu. Veletrh se koná každý rok a je určen pouze odborné veřejnosti.

Mezinárodní průmyslový veletrh MIDEST je styčným bodem subdodavatelského průmyslu a místem, kde se setkávají evropské a světové trhy v jedinečné kombinaci. MIDEST je špičkovým veletrhem poskytujícím řadu moderních služeb pro efektivní propojení mezi dodavateli a odběrateli průmyslových oborů : Automobilový průmysl, Letecký průmysl, Strojírenství – výroba strojů, Slévárenství a kovárenství, Obráběné komponenty a konstrukce z kovů. Dále pak sektor výroby a montáže převodovek, planetových převodovek, ozubeného soukolí větrných elektráren, jeřábová technika, ozubení včetně tepelného zpracování a broušení.

Archív